Overzicht bedrijven

Bedrijfsnaam Website Gemeente Sector
Oxida https://www.oxida.be/nl 8000 Brugge Techniek, engineering, productie
CCV https://www.ccv.eu 8900 Ieper Telecom, ICT
Picanol Group https://www.picanolgroup.com 8900 Ieper Techniek, engineering, productie
Qite https://www.qite.be 9000 Gent Telecom, ICT
Let's Work https://www.letswork.be 8800 Roeselare Human resources
ACV West-Vlaanderen https://www.acv-west-vlaanderen.be 8800 Roeselare Dienstverlening
Noël Franklin https://www.noelfranklin.com 8530 Harelbeke Techniek, engineering, productie
BMSvision http://www.bmsvision.com 8500 Kortrijk Techniek, engineering, productie
Actum Services https://www.actum.be 8970 Poperinge Techniek, engineering, productie
Volvo Group Belgium https://www.mijnvolvojob.be 9041 Oostakker Logistiek, transport en aankoop
Financial Resources & Projects NV https://www.financialresources.be 8560 Moorsele Financiën, verzekeringen, recht
Deloitte Belgium http://www.deloitte.com/be/mycareer 1930 Zaventem Dienstverlening
BrightAnalytics https://www.brightanalytics.eu 8830 Hooglede Telecom, ICT
Renson Ventilation NV https://www.renson.eu 8790 Waregem Techniek, engineering, productie
Familiezorg West-Vlaanderen vzw https://www.familiezorg-wvl.be 8000 Brugge Overheid en non-profit
Vameco https://www.vameco.be 8600 Diksmuide Techniek, engineering, productie
Comate bvba https://www.comate.be 3000 Leuven Techniek, engineering, productie
Aaltra https://www.aaltra.eu 9090 melle Telecom, ICT
Agristo https://www.agristo.com/nl 8531 Harelbeke Voeding en landbouw
Forum Jobs https://www.forumjobs.be 8500 Kortrijk Bouw en immobiliën
Orbid https://www.orbid.be 9820 Merelbeke Telecom, ICT
EOC Group https://eocgroup.com/ 9700 Oudenaarde Chemie
Melexis https://www.melexis.com 8900 Ieper Techniek, engineering, productie
Partners in Accountancy https://www.pia.be 8800 Roeselare Financiën, verzekeringen, recht
Barco nv https://www.barco.com/en/ 8500 Kortrijk Techniek, engineering, productie
Liantis https://www.liantis.be / www.liantis.jobs 8000 Brugge Human resources
Adecco Personnel Services https://www.adecco.be 8500 Kortrijk Human resources
Skedify nv https://www.skedify.me 9000 Gent Telecom, ICT
Beobank NV/SA https://www.beobank.be 1050 Elsene Financiën, verzekeringen, recht
Dachser Belgium SA https://www.dachser.be 7700 Mouscron Logistiek, transport en aankoop
i.deeds nv https://www.ideeds.be 8790 Waregem Telecom, ICT
LoQutus https://www.loqutus.com 9051 Sint-Denijs-Westrem Telecom, ICT
VLTRAC BOHEZ https://www.vltracbohez.be 8908 Vlamertinge Bouw en immobiliën
Conxion Bvba https://www.conxion.be 8540 8540 - Deerlijk (West-Vlaanderen) Telecom, ICT
Gourmand Pastries https://www.gourmandpastries.com/nl/home 7700 Moeskroen Voeding en landbouw
Ago International https://www.ago.be 8500 Kortrijk Human resources
Walters People https://www.walterspeople.be/ 1050 Brussel Dienstverlening
Elia https://www.elia.jobs/nl 1000 Brussel Techniek, engineering, productie
BOFISC boekhoudkantoor https://www.bofisc.be/ 8800 Roeselare Financiën, verzekeringen, recht
Robert Half https://www.roberthalf.be 1702 Groot-Bijgaarden Human resources
Skylux NV https://www.skylux.be 8530 Harelbeke Bouw en immobiliën
Belfius Bank en Verzekeringen https://www.belfius.be/jobs 1210 Brussel Financiën, verzekeringen, recht
Savaco https://www.savaco.com 8500 Kortrijk Telecom, ICT
RFN sarl http://www.rfn.fr/ 59299 BOESCHEPE Dienstverlening
Ordina Belgium https://www.ordina.be/ 2800 Mechelen Telecom, ICT
Televic http://televic.com/ 8870 Izegem Telecom, ICT
Orpea https://www.orpea.be 1180 Ukkel Gezondheidszorg, beauty
Docbyte https://www.docbyte.com 9051 gent Telecom, ICT
DEKIMO https://www.dekimo.com/wp/dekimo/ 8520 Kuurne Techniek, engineering, productie
Ingenium nv https://www.ingenium.be 8200 Brugge Bouw en immobiliën
TVH group nv https://werkenbijtvh.be 8790 Waregem Logistiek, transport en aankoop
Servaco nv https://www.servaco.be 8560 Wevelgem Chemie
Sentia Belgium NV https://www.sentia.com 9080 Lochristi Telecom, ICT
Artes Group https://www.artesgroup.be/ 9150 Kruibeke Bouw en immobiliën
Joris Ide Nv https://www.joriside.be 8750 Zwevezele Techniek, engineering, productie
Calibrate https://calibrate.be 2650 Edegem Telecom, ICT
Vivaldi Software https://www.bizzmine.com 8500 Kortrijk Telecom, ICT
SpotIT https://www.spotit.be 9820 Merelbeke Telecom, ICT
CEVI https://www.cevi.be 9000 Gent Telecom, ICT
BAM Belgium https://www.bambelgium.be 1120 Brussel (Neder-Over-Heembeeck) Bouw en immobiliën
Ad Ultima Group https://www.adultimagroup.com/ 8500 Kortrijk Telecom, ICT
VINCI Energies (Actemium + Axians + VINCI Facilities) https://www.vinci-energies.be/nl/ 1130 Evere Techniek, engineering, productie
Sobinco https://www.sobinco.com 9870 Zulte Techniek, engineering, productie
ALMECO NV https://www.almeco.be 7700 Moeskroen Techniek, engineering, productie
Decospan NV https://www.decospan.be 8930 Menen Techniek, engineering, productie
voestalpine Sadef https://www.voestalpine.com/sadefcareer/ 8830 Gits Techniek, engineering, productie
AUSY Group Belgium https://www.ausy.be/nl 3001 Heverlee Techniek, engineering, productie
Auxilios https://www.auxilios.be 8800 Roeselare Techniek, engineering, productie
Hays https://www.hays.be 8500 Kortrijk Human resources
Student.be https://www.student.be 1150 Sint-Pieters-Woluwe Human resources
Aclagro - Member of Square Group https://www.jobs.squaregroup.be 9032 Wondelgem Bouw en immobiliën
Vandelanotte https://www.vandelanotte.be/nl 8500 Kortrijk Financiën, verzekeringen, recht
LVD https://www.lvdgroup.com/ 8560 Gullegem Techniek, engineering, productie
Alpro CVA https://www.alpro.com 8560 Wevelgem Voeding en landbouw
Randstad https://www.randstad.be 1082 Brussel Human resources
Sioen Industries https://sioen.com/nl 8850 Ardooie Techniek, engineering, productie
Titeca Accountancy https://www.titeca.be 8800 Roeselare Financiën, verzekeringen, recht
Konvert Office Kortrijk https://www.konvert.be 8500 Kortrijk Human resources
Xplore Group https://www.xploregroup.be/nl.html 2550 Kontich Telecom, ICT
WeGroup nv https://www.wegroup.be 9000 Gent Telecom, ICT
M2Q http://m2q.be/nl 2550 Kontich Telecom, ICT
Decat https://www.decat.be 8600 Pervijze Techniek, engineering, productie
UNILIN https://jobs.unilin.com/ 8710 Wielsbeke Techniek, engineering, productie
Thinkme ICT https://www.thinkme.be 8501 Bissegem Telecom, ICT
PsiControl http://www.psicontrol.com/en 8900 Ieper Techniek, engineering, productie
Vivalyte BVBA https://www.vivalyte.com 8560 Wevelgem Techniek, engineering, productie
WAAK https://jobs.waak.be 8520 Kuurne Techniek, engineering, productie
Wienerberger https://www.wienerberger.be 8500 Kortrijk Techniek, engineering, productie
Unique https://www.unique.be 2000 Antwerpen Human resources
elva https://www.elva-consultancy.be 8500 Kortrijk Techniek, engineering, productie
Engicon NV https://www.geldof.be 8530 Harelbeke Techniek, engineering, productie
az groeninge https://www.azgroeninge.be/jobs 8500 Kortrijk Gezondheidszorg, beauty
Infohos Solutions https://www.infohos.be 8020 Oostkamp Telecom, ICT
GREENYARD FROZEN https://www.greenyard.group/divisions/frozen 8840 westrozebeke Voeding en landbouw
Move Interim https://www.move-interim.be 8500 KORTRIJK Human resources
Napoleon Games NV https://www.napoleongames.jobs 9320 Erembodegem Horeca, toerisme
Avanade https://www.avanade.com 9820 Merelbeke Telecom, ICT
Motrac Handling & Cleaning https://Www.motrac.be 2030 Antwerpen Techniek, engineering, productie
HR Flux https://www.hrflux.be 8550 Kortrijk Human resources
de branding waak https://www.debranding.be/nl/contact 8501 Heule Overheid en non-profit
Smals https://www.smals.be 1060 Brussel Telecom, ICT
HR Mentor https://www.mentor-hr.be 8020 Ruddervoorde Dienstverlening
Capgemini https://www.capgemini.com/be-en/careers/ 1831 Diegem Telecom, ICT
Roularta Media Group https://roularta.be 8800 Roeselare Marketing en communicatie
IBUSYS BVBA http://www.ibusys.com 9770 Kruisem Telecom, ICT
Synergie Belgium https://www.synergie-careers.be 2018 Antwerpen Human resources
DMS https://www.dms.be 8200 Brugge Marketing en communicatie
Intrion / ABB https://Www.intrion.com 1654 Huizingen Techniek, engineering, productie
Aanwervingshuis https://www.aanwervingshuis.be 8500 Kortrijk Human resources
Maxicon https://www.maxicon.be 8850 Ardooie Techniek, engineering, productie
Desk Solutions https://www.desksolutions.be 8530 Harelbeke Telecom, ICT
Axxes https://axxes.com/ 9000 Gent Telecom, ICT
Vandorpe https://www.vandorpe.be 8560 Gullegem Bouw en immobiliën
Stad Ieper https://www.ieper.be/vacatures 8900 IEPER Overheid en non-profit
Studio Emma https://www.studioemma.com 8200 Brugge Telecom, ICT
Harvey Nash https://www.harveynash.be 1702 Groot-Bijaarden Telecom, ICT
Aluvision nv https://www.aluvision.com 9800 Deinze Techniek, engineering, productie
Vitalo Industries NV https://www.vitalo.net 8760 Meulebeke Techniek, engineering, productie
Familiehulp VZW https://www.familiehulp.be 1020 Brussel Gezondheidszorg, beauty
VRT https://jobs.vrt.be/nl/vacatures 1043 Brussels Telecom, ICT
Start People https://www.startpeople.be/nl 8500 Kortrijk Human resources
SBB Accountants & Adviseurs https://www.werkenbijsbb.be 3000 Leuven Financiën, verzekeringen, recht
Aviko Belgium nv https://Www.werkenbijaviko.be 8691 Poperinge Voeding en landbouw
Page Personnel https://www.pagepersonnel.be 1050 Elsene Human resources
Clarebout Potatoes NV https://www.clarebout.com 8950 Nieuwkerke Voeding en landbouw
Argon Selectie https://www.argonselectie.be 8800 Roeselare Human resources
Meat&More http://www.meatandmore.be/jobs 9880 Aalter Voeding en landbouw
Recticel https://www.recticelinsulation.com 8560 Wevelgem Chemie
Scott Automation nv https://www.scottautomation.com 8540 Deerlijk Techniek, engineering, productie
e-BO Enterprises NV https://www.ebo-enterprises.com 8900 Ieper Telecom, ICT
ACE Ingenieurs- en Adviesbureau https://ace.eu/nl/ 9000 Gent Techniek, engineering, productie
Sweco Belgium NV https://BE 0405 647 664 1000 Brussel Techniek, engineering, productie
Werkers in Uitzenden https://www.werkers.be 8800 Roeselare Voeding en landbouw
Nuyttens Automatisatie https://www.nuyttensautomatisatie.be 8790 Waregem Techniek, engineering, productie
Attentia https://www.attentia.be 9000 Gent Dienstverlening
TEC Digital https://www.tecit.be 9000 Gent Telecom, ICT
CMC nv https://www.cmcnv.com 9600 Ronse Telecom, ICT
AGO Jobs & HR https://www.ago.jobs 8500 Kortrijk Dienstverlening
Federale Overheidsdienst Financiën https://www.jobfin.be 1030 BRUSSEL Overheid en non-profit
3SIGN https://3sign.com 9000 Gent Telecom, ICT
In The Pocket https://www.inthepocket.com 9000 Gent Techniek, engineering, productie
GO! onderwijs van de Vlaamse gemeenschap https://www.g-o.be 1000 Brussel Onderwijs en opleiding
Brug-IT vzw https://Brugit.be 8310 Brugge Telecom, ICT
Objective International N.V. https://www.objt.com 9260 Wichelen Telecom, ICT
ie-net ingenieursvereniging vzw https://www.ie-net.be 2018 Antwerpen Dienstverlening
Trustteam https://www.trustteam.be 8500 Kortrijk Techniek, engineering, productie
ENGIE https://jobs.engie.com/belgium 1000 Brussel Techniek, engineering, productie
Bits of Love https://www.bitsoflove.be 8200 brugge Telecom, ICT
VGD https://be.vgd.eu/nl 1090 Brussel Financiën, verzekeringen, recht
AG SOLUTION https://www.agsolutiongroup.com 2050 Antwerpen Telecom, ICT
Libaro https://www.libaro.be 8560 Wevelgem Telecom, ICT
Moebius Design - Verhaert https://job.mastersininnovation.com/ 9050 Gentbrugge Techniek, engineering, productie
Creaplan https://www.creaplan.be/ 9810 Nazareth Bouw en immobiliën
A.T.S. nv https://www.atsgroep.be 9820 Merelbeke Techniek, engineering, productie
CNH Industrial Belgium https://www.cnhindustrial.com 8210 Zedelgem Techniek, engineering, productie
Milco https://milcobel.com/ 9120 Kallo Voeding en landbouw
delaware https://www.delaware.pro/en-BE/Careers 8500 Kortrijk Telecom, ICT
Arco Information NV https://www.arco.be 8800 Roeselare Telecom, ICT
Debreuck Neirynck nv https://www.d-n.be 8800 Roeselare Telecom, ICT
Studio Hyperdrive https://studiohyperdrive.be/ 2550 Kontich Telecom, ICT
MIDES NV https://www.mides.be 8800 Roeselare Techniek, engineering, productie
Trimble nv https://www.trimbletl.com 8900 Ieper Telecom, ICT
i-mens https://www.i-mens.be 8500 Kortrijk Gezondheidszorg, beauty
TREMEC http://www.tremec.com/index.php 8210 Zedelgem Techniek, engineering, productie
VDL Bus Roeselare https://www.werkenbijvdl.nl/vdl-bus-roeselare 8800 Roeselare Techniek, engineering, productie
elekti https://www.elekti.be/ 8930 Menen Techniek, engineering, productie
Proviron Functional Chemicals https://www.proviron.com 8400 Oostende Chemie
Valtech Group https://valtechgroup.eu 8930 Menen Techniek, engineering, productie
Snack Food Poco Loco https://www.pocoloco.be 8800 Roeselare Voeding en landbouw
SKYLINE COMMUNICATIONS https://skyline.be/jobs/ 8870 Izegem Telecom, ICT
ScioTeq https://www.scioteq.com 8500 Kortrijk Techniek, engineering, productie
PZ VLAS https://www.pzvlas.be 8500 Kortrijk Overheid en non-profit
Innologic BV https://www.innologic.be/ 8554 Sint-Denijs Chemie
VDS Concepts NV https://www.alphatech-machinebouw.be/ 8870 Izegem Techniek, engineering, productie
CREATE.eu https://www.create.eu 9940 Evergem Creatieve jobs
DX-Solutions BVBA https://dx-solutions.be/ 8530 Harelbeke Telecom, ICT
Kortrijk XPO CVBA https://www.kortrijkxpo.com/ 8500 Kortrijk Overheid en non-profit
Cebeo https://Www.cebeo.be 8790 Waregem Verkoop
Defensie https://www.werkenbijdefensie.be 8310 brugge Overheid en non-profit
BNP Paribas Fortis https://www.bnpparibasfortis.com/jobs 1000 Brussel Financiën, verzekeringen, recht
Accenture https://www.accenture-insights.be/en-us 1000 Brussels Telecom, ICT
Poppies https://www.poppies.com 8980 Zonnebeke Voeding en landbouw
DEVAKO Machinery bvba https://www.devako.be 8210 Zedelgem Techniek, engineering, productie
Typhoon NV https://www.typhoon.be 8791 Beveren-Leie (Waregem) Techniek, engineering, productie
Galloo nv https://www.galloo.com 8930 Menen Techniek, engineering, productie
Keuringsbureau Motorvoertuigen NV https://www.km.be 8400 Oostende Dienstverlening
KBC Groep https://www.kbc.be/jobs 1080 brussel Financiën, verzekeringen, recht
Soft Naert https://www.soft-naert.be 8870 Izegem Telecom, ICT
Jan De Nul NV http://www.jandenul.com/ 9308 Hofstade, Aalst Bouw en immobiliën
Kipco-Damaco https://www.kipcodamaco.com 8780 Oostrozebeke Voeding en landbouw
Van Marcke https://www.vanmarcke.com 8511 Aalbeke (Kortrijk) Verkoop
MCAM Belgium NV https://www.mcam.com 8700 Tielt Chemie
Elmos https://www.elmos.be 2800 Mechelen Telecom, ICT
Ernst & Young Special Business Services CVBA https://www.eyjobs.be 1831 Diegem Dienstverlening
Accto cvba https://www.accto.be 8630 Veurne Financiën, verzekeringen, recht
Daikin A/C Belgium https://www.daikin.be 1300 Wavre Bouw en immobiliën
HACO NV https://www.haco.com 8800 Roeselare Techniek, engineering, productie
EEG NV https://www.eeg.be 8560 Gullegem Techniek, engineering, productie
Jobz nv https://lagom.jobs.be 8800 Roeselare Human resources
Stadsbader https://www.stadsbader.com 8530 Harelbeke Bouw en immobiliën
Delta Light Group https://www.deltalight.com 8560 Wevelgem Techniek, engineering, productie
Bright Plus Career Makers https://www.brightplus.be 8500 Kortrijk Human resources
Kortrijk https://www.stadkortrijk.be 8500 Kortrijk Overheid en non-profit
Plopsa https://www.plopsajobs.be/ 8660 De Panne Horeca, toerisme
Itineris https://www.itinerisjobs.com/ 9051 Sint-Denijs-Westrem Telecom, ICT
Howest https://www.howest.be 8500 Kortrijk Onderwijs en opleiding
KU Leuven Campus Kulak Kortrijk https://www.kuleuven-kulak.be 8500 Kortrijk Onderwijs en opleiding
Mulder Natural Foods https://www.mulder.be 8800 Roeselare (Beveren) Techniek, engineering, productie
Decupere & Partners https://www.denp.be 8900 Ieper Financiën, verzekeringen, recht
C&W Logistics https://www.cwlogistics.be/nl/over-ons 8500 Kortrijk Telecom, ICT
UGent / UGent Campus Kortrijk https://www.ugent.be 8500 Kortrijk Onderwijs en opleiding